Гумування валів

Гумування валів
 

Наведіть курсор, щоб збільшити

 
Код товару 13887609
 
 

Опис Гумування валів


Обгумований (гумований) вал-це металевий вал з прикріпленою до його поверхні гумою.

Такі вали застосовуються в різних галузях промисловості (металургія, металообробка, текстильна, целюлозно паперова, шкіряна, скляна, харчова, промисловість, виробництво пластмас, деревообробка, поліграфічна промисловість).

Гуми мають унікальні властивості, такі, як здатність до відновлення після багатократних деформацій, висока еластичність, зносостійкість, механічна міцність до різних агресивних середовищ. Крім того, величезний асортимент гум дозволяє індивідуально підібрати покриття, виходячи з умов його експлуатації. Велике значення має також спосіб кріплення гуми до металу для забезпечення тривалої експлуатації. Крім того, гумове покриття валу має бути однорідним, без сторонніх включень дефектів. Перед обгумуванням (гумуванням) валу, металеву поверхню піддають дробеструйной обробці, потім наносять спеціальний клей і сиру гумову суміш.

Обгумовані вали, вулканізують в автоклаві (гаряча вулканізація гуми). Такий спосіб нанесення дозволяє отримати покриття без швів і розшарувань, з хорошим зчепленням між гумою і металом. Облік усіх цих питань визначає якість гумового покриття і йому приділяється першочергова увага.
Основним видом діяльності нашого підприємства є гумування (обгумування) валів.

Для цього використовуються різні гуми як вітчизняного, так і зарубіжного виробництва. Використовуються також силіконові гуми, що мають підвищену тепло і морозостійкістю, стійкістю до агресивних середовищ. На підприємстві чітко відпрацьована технологія гумування (обгумування) валів, починаючи з підготовки поверхні металу до остаточної механічної обробки гумованого шару.

Для кожного валу індивідуально підбирається тип гумового покриття виходячи з конкретних умов його роботи. Ми робимо покриття з високою зносостійкістю, що витримують значні механічні навантаження, стійкі до дії кислот і лугів, маслобензостойкие покриття, покриття із стійкістю до органічних розчинників, покриття, стійкі до підвищених температур.

Термостійкість

гумових покриттів-до 130С
силіконових-до 350С.

Твердість покриттів на основі гум загальнопромислового призначення складає

від 25 до 95 ед. Шора

твердість силіконових покриттів -

від 35 до 85 ед. Шора.

Підприємство виконує замовлення по обгумуванню валів, роликів, коліс, шківів, барабанів діаметром

від 20 до 750 мм
завдовжки від 30 до 6000 мм

Гумовані вироби використовуються в целюлозно-паперовій промисловості (в т.ч. і розгінні вали), текстильної, харчової, деревообробної, поліграфічної промисловості, металообробці. Підприємство гумує як знову виготовлені вали, так і відновлює покриття з видаленням старої гуми. При необхідності може бути зроблений ремонт бочки валу і ремонт шийок валу. Можливе нанесення на гумову поверхню нарізки різної конфігурації (спіральною та ін.), у тому числі і бомбування. Робиться шліфовка гумованого шару. Так само можливе виготовлення нових валів, барабанів, бочок по кресленнях Замовника.
 
 

Пошук по сайту

Шукати

Каталог товарів

Сайти

Сайт ТД РТД: рукави високого тиску, гумотехнічні вироби, конвеєрні стрічки, приводні ремені

Сайт ТД РТД: рукави високого тиску, гумотехнічні вироби, конвеєрні стрічки, приводні ремені

 
 
 
Написати повідомлення
Оберіть форму звернення:
 
 
 
Ідентифікатор сторінки
Ідентифікатор сторінки:
1234

Пошук
 
 

Закрити
 
 
Замовити дзвінок
person
phone
email
record_voice_over
create